slider 1

Kurumsal

Firmamız 1987 yılında faaliyetine başlamış olup, Peyzaj, Şelaleler, Süs Havuzları, Yüzme Havuzları, Çevre Düzenleme , Park Ekipmanları, Su ve Işık Oyunları, Yapay ve Doğal Şelaleler konusunda deneyimli kadroları ile hizmet vermektedir.

Günümüz kent mimarisi ve Belediye hizmetleri içerisinde gerekli kabulü gören Çevre Düzenleme , Peyzaj , Sulama , Havuz ve Fıskiye Sistemleri sizlere ferah dinlendirici özelliğini ve çevre güzelliği açısından tartışılmaz üstünlüğünü sunmaktadır.

Artık ihtiyaç haline gelen bu güzellikler bütününü, sınırsız seçenek, ücretsiz yerinde keşif ve Bilgisayar destekli tasarımlar şeklinde sunan firmamız, bu konu hakkında herhangi bir sorununuz olduğunda en yakın yetkili mercileri ile karşınızdadır.

Misyonumuz

Müşteri odaklı yapılanmayı (müşteri memnuniyeti ve güler yüzü ilk sırada gözetilen) kalite politikasının mutlak temeli olarak benimseyen , kaliteyi bir bütün olarak değerlendiren , teknolojik gelişmeleri yakından takip eden , deneyimli yönetim ve dinamik kadrosunun verimli çalışmalarıyla , müşterilerin beklentilerini somut kriterlere ve standartlara uygun şekilde yerine getirerek hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Yurt içi ve yurt dışı müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi , güvenilir, profesyonel hizmet sunmak, daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek kalitesini yükseltmek. Uzmanlaştığı faaliyet sektöründe imza attığı kaliteli güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştıran firma olmaktır.